Başarılı genç sesler arasında yer alan söz yazarı ve besteci Emre Altınel’in en yeni müzik yapım çalışmaları İzmir Records müzik yapım ve prodüksiyon şirketi etiketi ile çok yakında dinleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. İzmir Records’un en iddialı çalışmaları arasında yer alması beklenen Emre Altınel müzik yapımları için uluslararası dans müzik prodüktörleri ile çalışılmaktadır. Uzun süre dillerden düşmeyecek birbirinden özel pop ve dans müziklerinin yer alacağı Emre Altınel single müzik yapımları ülkemizdeki dijital müzik mağazaları başta olmak üzerinde dünyanın 200 bölgesinde ve 140 dijital müzik mağazasında müzikseverlerin beğenisine sunulucaktır.

Emre Altınel başarılar ile dolu müzik yolculuğunun profesyonel döneminin başlarından itibaren ülkemizin dünya dans müzik yapımlarındaki önemli temsilcisi Tamer Şengül’den güçlü bir destek almayı başarmıştır. Bununla birlikte yine ülkemizde profesyonel müzik yapımları ile ilgilenen birçok müzik prodüktörü ve DJ’lerden de büyük ilgi ve destek görmüştür. Kendisine ait yüzlerce şarkı sözü ve bestesi bulunan Emre Altınel ülkemizde yüz binlerce hayranı olan birçok türk pop müziği sanatçısı ile stüdyo ve single müzik yapım projelerinde yer almayı başarmıştır.

İzmir Records’un sevilen sanatçısı Emre Altınel geçtiğimiz günlerde dijital müzik yapımlarının ilk müzik kanalı olan Youtube üzerinde resmi müzik kanalını açarak hayranları ve takipçileri ile özel müzik performansları ve sanatçının sevdiği sanatçıları seslendirdiği kısa demo müzik projelerini bu kanal üzerinden takip edebilicekler. İzmir Records başarılı müzik yapımlar ile birlikte genç ve dinamik sanatçılara destek vermeye devam ederek tüm sanatçı kadrosunu dünya standartlarında bir müzikal duruş ile tüm müzik endüstrisinde doğru ve bilinçli bir müzik kariyeri oluşturuyor.