İzmir Records Türkiye’nin en seçkin uluslararası müzik yapım kuruluşudur. Özenle hazırladığımız prodüksiyonlarımız ve albüm kataloglarımız lokal ve uluslararası sanatçılar ile oluşturulmuştur. İzmir Records ismini ülkemizin sanat bakımından en verimli şehri olan İzmir ilinden almıştır. Dünyaca ünlü müzik yapım ve organizasyon markaları Swat Entertainment ve Caretta Records şirketlerinin alt kuruluşu olan İzmir Records müzik yapım şirketi ilk müzik yapımlarını 2013 yılında yayınlama başlamıştır.

Dünya üzerinde 205 müzik mağazasında yer alan İzmir Records müzik yapım şirketi bir sanatçıya müzik yapım ve prodüktörlükten fazlasını sunmaktadır. Sanatçı PR ve müzik tanıtımı konuları ile birlikte müzik yapım danışmanlığı işlerindede müzik sektörünün en güçlü isimleri arasında yer almaktadır.

Marka geliştirme alt yapısını sanatçı geliştirme ve müzik proje danışmanlığı ile birleştiren İzmir Records müzik yapım şirketi Ahlaki değerlerine bağlı ve sanatçı haklarına özen gösteren bir anlayış ile müzik yapım ve prodüksiyonlarınız için en iyi geri dönüş ve eksiksiz kazanç grafiği ile size ve müzikal emeklerinize pozitif bir müzik kariyeri sunuyor.