Avrupa’da başlayan talent artist yani yetenekli sanatçılar akımının ülkemize verimli anlamda vurması sonucu ortaya çıkan genç ve dinamik isim Baran Özhan genç yaşına rağmen birçok müzik yapım projesine imza atmayı başarmıştır. Son yılların gözde müzik tarzı EDM ve Electro House kategorilerinde single müzik yapımları ve albümlere imza atmıştır.

Baran Özhan müzik hayatının basamaklarına İzmir Records müzik yapım şirketi ile güçlü bir şekilde basmayı başaran sayılı yeteneklerden biridir. Müzik yapım ve prodüksiyonların yanı sıra başarılı DJ organizasyon ve canlı konser organizasyonlarına katılarak dinleyici ile birebir etkileşim kurmuştur. Baran Özhan Battle ismini verdikleri müzik yapım projesi için en yakın arkadaşı Intense ile sıkı bir stüdyo dönemine girdi. Battle onların ortak müzik tarzı ve keyfinin bir ürünü olmayı başardı.Müzikseverler ile buluştuğu ilk andan itibaren etkisi altında bırakan Battle büyüleyici yetenek heyecanını ve ilk müzik deneyimlerini ortaya koyan yeni isimlerin kattığı enerjisi ile sınır tanımıyor.

Dünya müzik alt yapılarının ülkemizdeki genç yeteneklerin heyecanı ile birleşmesi sonrasında ortaya çıkan eşsiz lezzet Battle orjinal versiyonu ile İzmir Records müzik yapım şirketi kataloğunda dikkat çekenler listesinde yerini almayı başardı. Battle şarkısı Baran Özhan’ın 4 yıldır devam ettiği ve dünya üzerinde yayınlanan radyo programında en çok istenenler arasında zirveyi zorlamaya devam ediyor. Yakın dostları aracılığı ile dünya müzik klüpleri ve DJ’lerin desteği ile dinleyici ile her platformda buluşma fırsatını yakalamıştır.

Battle single müzik yapım projesini Apple Müzik başta olmak üzere tüm seçkin müzik mağazalarında dinleyebilirsiniz.

  • Yayın TarihiMart 13, 2013
  • KatalogIZ002
  • Labelİzmir Records
  • FormatDijital