İzmir Records yetenekleri müzik endüstrisine eğitimli bir şekilde sunmaya devam ediyor. Can Özen bu yeteneklerden biri genç DJ ve müzik prodüktörü Can Özen kendisini genç yaşlarından itibaren müzik yapım ve prodüksiyon konularına yakın görerek başladığı müzik serüvenine İzmir Records
müzik yapım şirketinden aldığı müzik eğitim ve sanatçı geliştirme programı desteği ile ortaya çıkarttığı ilk müzik yapımı Full Love ile eşsiz bir deneyim yaşadı.

Full Love kendine özgü tech house rifleri ile sakin ve durgun bir müzikal yapıya sahip eşsiz bir yetenek albümü olmayı başardı. Can Özen’in ilk müzikal heyecanını yaşadığı Full Love dünya üzerinde yüzlerce dijital müzik mağazasında İzmir Records müzik yapım şirketi müzik kataloğunda yer almayı başardı. Can Özen’in Full Love müzik yapımı dünya üzerinde birçok dans müzik radyosunda defalarca çalma listesine girmeyi de başardı.

Can Özen müzik yapım prodüksiyonları ile birlikte başarılı DJ performansları için özel etkinliklere ve konsept organizasyonlara katılarak pozitif bir sanatçı geleceği etkisi oluşturmaya devam ediyor. İzmir Records olarak müzik yapım ve tüm müzik sanatı faaliyetlerine gönül veren fakat imkanları sınırlı
yeteneklere destek vererek müzik endüstrisi içerisinde gizli yeteneklerin kendilerini ortaya çıkartabilme faaliyetlerine ışık tutmaya devam ediyoruz. Müzikseverlere tüm sanatçılara ve uzun süreler harcanarak emek verilen tüm  müzik yapımları ile müzik yapımcılarına destek vermenizi öneriyoruz.

  • Yayın TarihiAğustos 31, 2014
  • KatalogIZ010
  • Labelİzmir Records
  • FormatDijital