İspanya’nın Barcelona şehrinde yaşayan sevgili Lucas Onrubia dünya müzik endüstrisinde birçok müzik yapım şirketi ile çalışan önemli bir müzik adamıdır. Lucas Onrubia ve yakın dostu Epic Motion Impulse ismini verdikleri single müzik yapım projesini İzmir Records müzik yapım şirketi ile tüm dünya üzerindeki popüler dijital müzik mağazasında yayınlamıştır. Impulse eşsiz melodik yapısı ile dinleyiciye bambaşka bir müzik deneyimi yaşatıyor.

Lucas Onrubia ve yakın müzisyen arkadaşı Epic Motion Impulse için 120 günlük bir stüdyo dönemi geçirdiler. Ve onların Impulse ismini verdikleri en son single müzik yapımı için Amerika’nın genç mix ve mastering stüdyocuları ile birlikte çalışarak genç ve dinamik iş deneyimini single müzik albümü yapımlarına etki ettirmeyi başardılar. Epic Motion bildiğiniz gibi ödüllü Grammy sanatçısı Aryon Fermand’ın kuzenidir. Lucas Onrubia Epic Motion düet müzik yapım projesi Impulse için birçok dünya müzik prodüktörü ve DJ’lerden digital support yani destek yazısı almıştır.

Dünya’nın seçkin müzik mağazalarından Impulse şarkısını dinleyebilir ve satın alarak sınırsızca her an ulaşabilirsiniz. Lucas Onrubia’nın yakın dostu ile İzmir Records müzik yapım şirketi için düzenlediği en son müzik yapımı Impulse yayınlandığı tarihten kısa bir süre sonra İspanya’nın havalı müzik ve eğlence klüpleri başta olmak üzere birçok Premium etkinlik ve gece klüplerinin çalma listesine girmeyi de başarmıştır.

  • Yayın TarihiTemmuz 13, 2014
  • KatalogIZ009
  • Labelİzmir Records
  • FormatDijital