Meksikalı başarılı sanatçı ve müzik prodüktörü Angelik ismini verdiği çok özel single müzik albümü için yorucu bir stüdyo dönemi geçirdi. Toplamda 97 günlük bir müzik yapım serüveni ile Angelik single müzik yapım projesi final sürecine ulaştı. Dinleyicilerden tam not almayı başaran Jorge Ramirez küçük yaşta müzik yapım ve prodüksiyonlara merak saran iyi bir müzik adamı. Angelik için aldığı olumlu tepkileri daha yolun başındayken stüdyo sürecinde yakın dostları ile geri dönüşleri alarak güven ve güçlü motivasyonla beslenerek verimli bir müzik yapım sürecini yaşamıştır.

Angelik başta Meksika olmak üzere birçok yakın ve komşu ülkelerde eğlence merkezleri ile festival organizasyonlarında çalma listesine girerek radyo istasyonlarının da dikkatini çekmeyi başarmıştır. Angelik için ilk izlenimlerin yüksek kalitede olması ile birlikte Jorge Ramirez için mutlu bir geri dönüş olmuştur. Meksika’nın sevilen müzik prodüktörü ve sanatçısı olan Jorge Ramirez lokal olarak Meksikalı yerel sanatçıların müzik yapım projelerinde yer almaya devam ediyor. En son müzik yapım projesi Angelik tüm dünya üzerinde seçkin müzik mağazalarında yer almaya devam ediyor.

Jorge Ramirez Angelik single çalışmasına İzmir Records müzik yapım şirketi etiketi ile tüm dünyadaki müzik kataloglarından ulaşabilirsiniz. Angelik single müzik yapımı Apple müzik ve Spotify çalma listelerinde hızla yükselmeye devam ediyor. Jorge Ramirez ile Meksika’nın büyülü atmosferinde uzun bir yolculuğa çıkmak için Angelik size iyi gelecek.

Jorge Ramirez’in tüm müzik yapım projelerine müzik mağaza kataloglarımızdan ulaşabilirsiniz.

  • Yayın TarihiNisan 13, 2014
  • KatalogIZ004
  • Labelİzmir Records
  • FormatDijital