Portekiz doğumlu müzik prodüktörü ve sanatçı Tiago Ramos müzik yapım ve prodüksiyonlarının haricinde tanınmış bir yazılım ve programlamacıdır. Tiago için neredeyse hobi ve sosyal aktivite sanatçısı diyebiliriz. Fakat bu işe fazla eğilmeyen başarılı müzik prodüktörü ve sanatçı Portekizlilere katıldığı tüm etkinlik ve organizasyonlarda müzik ziyafeti yaşatmayı da başarıyor.

Tiago Ramos Deep House ve Klasik House müzik tarzlarından oluşturduğu çalma listesi ile ülkesindeki özel etkinlik ve organizasyonların aranılan ismidir. Tiago Ramos Voice ismini verdiği müzik yapım projesi için 150 günlük bir stüdyo dönemine imza atmış. Fakat bu sürenin müzik yapımı esnasında araya giren yazılım ve programlama işleri yüzünden bu rakamlara geldiğini söyleyen başarılı müzik prodüktörü ve sanatçı Portekiz’li Tiago Ramos’un Voice ismini verdiği müzik yapım projesinin onda özel bir yeri olduğunu ve sayısız yazılım ve programladığı ürünlerinde ana kullanım müziği olarak düzenlemiştir.

Voice eşsiz bir deep motifleri ile süslenmiştir. Voice sadeliği ile deep house müzik tarzının tutkulu durgunluğunun bir araya geldiği çok özel bir yetenek çalışmasıdır. Tiago Ramos ve onun çok özel single müzik yapım projesini İzmir Records müzik yapım şirketi müzik kataloğunda dünyanın en seçkin müzik yapım şirketi Apple Müzik başta olmak üzere sayısız dijital müzik mağazasında müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

  • Yayın TarihiNisan 17, 2014
  • KatalogIZ006
  • Labelİzmir Records
  • FormatDijital