Emre Çolak genç yaşına rağmen göstermiş olduğu azim ve hırs sonrasında ortaya çıkan ilk ve her yanı heyecan kokan muhteşem bir yetenek single müzik projesi Damage! Emre Çolak Damage ismini verdiği müzik yapım projesi için toplamda 60 günlük bir stüdyo dönemi yaşadı.İzmir Records ile demo versiyonunu paylaştığı müzik yapım projesi Damage için olumlu tepkiler aldıktan sonra hızla Damage için final sürecine girmeyi başardı. Ortaya çıkarttığı Damage müzik yapımı için yakın çevresinden olumlu tepkiler almasının tesadüf olmadığını şarkısının yayınından sonra gelen müzik endüstrisinin de geri dönüşlerindeki pozitif tutum ile ispatladı.

İzmir Records müzik yapım şirketi etiketi ile dünya üzerindeki en seçkin ve popüler dijital müzik mağazalarında yer alan Damage single müzik yapım projesi sayılı müzik prodüktörlerinin dijital destek yazıları ile sınırları genç bir yeteneğin zorlaması sayesinde dünya müzik dinleyicilerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Emre Çolak müzik yapım ve prodüksiyonları ile birlikte keyifli radyo performansları ile müzikseverler ile buluşmaya devam ediyor.

  • Yayın TarihiHarizan 29, 2014
  • KatalogIZ008
  • Labelİzmir Records
  • FormatDijital