Fillandiya’lı başarılı  müzik prodüktörü ve sanatçı Nemphirex ve İzmir Records müzik yapım etiketi ile yayınladığı single albüm yapımı Monaco Streets Avrupa’nın en iyi stüdyolarında düzenlendi. Deep sound motiflerine her müzik yapımında mümkün olduğunca yer veren genç müzisyen, Monaca Streets ismini verdiği müzik projesi için toplamda 30 günlük bir stüdyo dönemi geçirdi. Nemphirex İzmir Records müzik yapım grubu ile tüm dünya üzerinde birçok etkinlik ve organizasyonda başarılı sahne performansları ile canlı konser etkinliklerine imza attı.

Monaca Streets isimli single müzik yapımı dünya üzerinde 169 dijital müzik mağazasında İzmir Records müzik yapım kataloğunda yer aldı. Monaco Streets sanatçı Nemphirex’in vatanı Fillandiya başta olmak üzere yapılan sanatçı PR ajansı çalışmaları ile yüzlerce dünya radyosu ve tanınmış DJ’lerin çalma listesinde yer almayı başardı.

Nemphirex’in tılsımlı dokunuşları ile Monaco Streets’ i yaşamak isterseniz. Apple müzik başta olmak üzere yüzlerce müzik mağazasından satın alabilir ve istediğiniz her an bu eşsiz single müzik yapımını dinleyebilirsiniz.

  • Yayın TarihiNisan 27, 2014
  • KatalogIZ007
  • Labelİzmir Records
  • FormatDijital